علیرضا روهنده تحلیلگر و مشاور کسب و کار، خود را وقف این کرده تا به مشتریان خود کمک کند با قرار گرفتن در مسیر صحیح کسب و کار از داشتن یک کسب و کار مفید و موفق لذت ببرند. او مدیر عامل شرکت کسب و کار دماوند و همچنین سایت خبری کسب نیوز و مجموعه خدمات کسب پلاس می باشد.

وی تحصیلات خود را در حوزه مدیریت بازرگانی و مدیریت بازاریابی به اتمام رسانده و در سال ۱۳۸۶ فعالیت تجاری خود را از کارشناس فروش آغاز نمود، ادامه فعالیت در مدت زمان اندکی به سرپرستی و مدیریت بازاریابی و فروش انجامید. با گسترش دانش در حوزه کسب و کار، در حوزه های مدیریت تبلیغات، مارکتینگ و برندینگ در سازمانها و شرکتهای ایرانی وارد شده و برای هر مجموعه افزایش بهره وری و ارتقای سازمانی را به همراه آورده است.

داشتن ظرفیت آکادمیک و به روز بودن در حوزه دانش کسب و کار در کنار تجربه عملی همکاری با شرکت های داخلی و خارجی بینش عمیقی از فضای کسب و کار در ایران و فرصت های موجود را برای وی به دنبال داشته است.

شروع ورود به فضای کسب وکار مستقل به عنوان یکی از بنیانگذاران آژانس مارکتینگ هورموند رقم می خورد. پس از آن ارائه خدمات نوین مبتنی بر تکنولوژی مشتری مدار در پلتفرم لویالت بنیانگذاری شده و ارایه خدمات اختصاصی به صدها مجموعه کسب و کار رقم می خورد.

این حجم از فعالیت در فضای کسب و کار ایران ایده مناسبی بود برای راه اندازی یک کسب و کار موفق با نگرشی متفاوت که بتواند لذت یک کسب و کار پویا را برای صاحبان کسب و کاری که برای موفقیت آمده اند گردید. در حال حاضر آقای روهنده به عنوان مشاور کسب و کار، همراه و حامی کسب و کارها می باشد. خدمات قابل ارائه شامل برنامه ریزی در حوزه بازاریابی و تبلیغات و برندینگ، ممیزی و ایجاد تحول در کسب و کار، مشاوره اختصاصی برای مدیران ارشد سازمان می باشد.